theme

طراحی وب سایت فروشگاهی abzarme

طراحی وب سایت فروشگاهی abzarme

 

 گسترش سریع تجارت الکترونیک از سال ۱۹۹۰ به طور غیر منتظره ای حیطه ی کاری کلیه ی صاحبان مشاغل را در اقتصاد جهانی دچار تغییر کرده است . از مهمترین پیامدهای آن ایجاد فرصت هایی برای فروشندگان است که می توانند در تمام مکان ها به طور جهانی به مشتریان دسترسی یافته و بازار الکترونیکی ( مجازی ) را تشکیل دهند . در پاسخ به پویایی محیط بازار ، فعالیت های بازاریابی در جهت تامین بهتر نیازهای مشتریان دگرگونی های متفاوتی را پشت سر گذاشته است . یکی از شیوه های جدید در معاملات غیرفیزیکی خرید و فروش اینترنتی است . رشد سریع و استفاده ی روزافزون از کامپیوتر و تکنولوژی این امکان را فراهم آورده است که فروشندگان و خریداران در بازار از طریق اینترنت و به شیوه ی تجارت الکترونیک با همدیگر به شکلی بسیار موثر ارتباط برقرار کرده و اثر بخشی فرآیند مبادله را بیش از پیش کنند . خرید اینترنتی را می توان یکی از تحولات عمده تجارت در دنیا به شمار آورد .

     در راستای تحقق اهداف فوق ، مجموعه ی ابزار می با سالها تجربه در زمینه ی فروش ، خدمات پس از فروش و تعمیر ابزارآلات برقی و صنعتی ، اقدام به راه اندازی سایت تخصصی ابزار آلات برقی از برندهای معتبر ماکیتا ، توسن ، ماکتک ، بوش ، رونیکس ، سفیر و ….. نمود . این سایت به شیوه ای کاملا تخصصی ابزارهای برقی ، قابلیت ها و نحوه ی استفاده از آنها را خدمت کلیه ی علاقمندان و مشتریان معرفی می نماید .

     گروه ابزار می در رفتار با مشتریان به اصول و استانداردهایی پایبند است که ذیلا به آنها اشاره می کنیم :

     ما بر این باوریم که با دادن اطلاعات جامع و دقیق می توانیم مشتریان خود را در جهت انتخاب بهترین ابزار برقی مورد نیازشان حمایت و راهنمایی نماییم ، زیرا که منفعت ما در گرو منافع مشتریان و همکاران ما است . بنا بر این تلاش ما در جهت سود و منفعت هر چه بیشتر مشتریان است . اعتماد دوستان ما تنها ضامن تداوم تعامل فیمابین است و گروه ابزار می از هیچ کوششی جهت برقراری این اعتماد فروگذاری نمی کند . به شما اطمینان می دهیم که با خرید اینترنتی از سایت ابزار می هزینه های خرید خود را کاهش داده و در زمان صرف شده برای خرید نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهید نمود . برای گروه ابزار می تنها منفعت پایدار ، تداوم دوستی و ارتباط با کلیه ی مراجعین و بازدیدکنندگان سایت می باشد . بیایید در حفظ این منفعت بکوشیم .

لینک سایت:http://abzarme.com