theme

طراحی وب سایت پترو پلاست جلیلوند

طراحی وب سایت پترو پلاست جلیلوند

پترو پلاست جلیلوند

وب سایت پترو پلاست جلیلوند

این وب سایت به منظور معرفی کامل و جامعی از شرکت، و انعکاس سربلندی ما، به عنوان کارمندان P.P.J در سرتاسر جهان، در رشد مستمر و موفقیت های پی در پی طراحی شده است. این وب سایت حس ماموریت و بینش ما را برای تبدیل شدن به رهبر انتخابی دنیا در مواد شیمیایی و پتروشیمی نشان میدهد.

فرهنگ شرکت P.P.J توسط پاسخگو بودن سریع به نیازهای مشتری مشخص میشود. از شروع به کار شرکت در سال ۱۹۷۶ تا به امروز، سنت نوآوری ما منجر به پیشرفت پیوسته در کار و حرکت سرسختانه برای رشد شده است. به عنوان یک شرکت جهانی با حدود ۴۰۰ کارمند از کشورهای مختلف و با شرایط گوناگون، تجارت ما در بیش از ۱۰۰ کشور، نیازهای مشتریان را برآورده میکند. هر روزه، محصولاتی که ما تولید و عرضه میکنیم، با زندگی میلیونها نفر در سراسر جهان ارتباط دارد. از بین مواد شیمیایی، مواد پلیمری و محصولات پلاستیکی نوین، محصولات P.P.J برای بهبود کیفیت زندگی ما ضروری هستند.

از طریق وب سایت ما، شما به تعهدات ما نسبت به جوامع جهانی که در ان کار میکنیم؛ به کار ما برای حفاظت و نگهداری محیطی که همه ما در آن سهم داریم؛ به تکنولوژی و نوآوری پیشگام ما برای ساخت یک آینده بهتر؛ به محصولات با کیفیت بالا که ما به مشتریانمان ارائه میدهیم؛ و به بازگشت مالی که ما به سهامداران مان پیشکش میکنیم، پی خواهید برد.

ما در حال تلاش برای پا بر جا بودن موفقیتهای چشمگیری هستیم که از شروع به کار P.P.J از این تلاش دست نکشیده ایم. تمرکز ما از گذشته تا به امروز، ارتباط مؤثر با مشتریانمان، برای یافتن بهترین راه حلها جهت روابط طولانی مدت پایدار بوده است.

اینها لحظات هیجان انگیزی برای P.P.J هستند و من فکر میکنم به وسیله این سایت، شما متوجه حس اشتیاق، خبرگی، اعتبار و ماهیت خلاقانه ما خواهید شد.