theme

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی راه خانه

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی راه خانه

فروشگاه اینترنتی راه خانه

هنگامی که مرد و یا زنی سخت کوش و دلربا پس از ساعت ها تلاش و کار در راه خانه هستند ، آنها برای خرید های با کیفیت و داشتن آرامش در خانه بشدت خسته و گرفتار هستند . مردان و زنانی که برای بهبود زندگی و معیشت خانواده و ارتقا سطح زندگی جامعه کوشش می کنند ، قهرمانانی هستند که باید برای آنها خدمات شایسته ارائه کرد . جامعه همواره مدیون این قهرمانان کار و تلاش خلاقانه است . ما برای احترام به نبوغ و ارزش های این قهرمانان جامعه ، کوشش می کنیم که بهترین و ارزنده ترین خدمات و کالا های مورد نیاز خانه را مهیا سازیم . ما خدماتی به مردان و زنان سختکوش جامعه می دهیم ، که در آن متخصص هستیم . ما باور داریم که راه هایی را یافته ایم که :
۱- سلامتی مردان و زنان ، کودکان و خانواده های پر افتخار جامعه را افزایش دهیم . با کالاها و خدمات با کیفیت و رعایت استاندارد های سلامت .
۲- صرفه جویی در وقت را پیوسته رعایت می کنیم . با خدمات سریعی که به خانواده ها عرضه می کنیم و با فرصت هایی که به مردان و زنان برای رسیدگی به اموری مهمتر از خرید ها و خدمات متعارف اهدا می کنیم .
۳- بازدارنده گی از آلودگی شیمیایی ، صوتی ، نوری ….. ما در مسیرهای خاص با کوتاهترین مسیر ، ده ها نیاز را پاسخ می دهیم . و نیاز به استفاده ی هر خانوار از یک خودرو و آلودکی زیست محیطی بیشتر وجود نخواهد داشت .
۴- اوقات فراغت را افزایش می دهیم . با فرصتی که برای والدین ایجاد می کنیم تا در کنار خانواده به استراحت و محبت به کودکان مشغول شوند .

۵- تولید کننده ی با کیفیت و برتر را به افراد متشخص و خلاق به طور مستقیم مرتبط می کنیم . از این روی ، بهترین و با کیفیت ترین کالا ها و خدمات به خانه ها می آوریم .
۶- صرفه جویی در هزینه ها را افزایش می دهیم . ما باور داریم که هزینه ی یک ساعت گیر افتادن در ترافیک ، اثرات مخرب وحشتناکی بر سلامت ، هزینه ، اعصاب ، …. بجای می گذارد .
۷- ما گروهی از فارغ التحصیل های دانشگاهی و کار آفرین های جامعه هستیم ، که در رشته های خود بهترین هستیم و بارها در هنگامی که به کار مشغول هستیم ، با مشکل تهیه و تامین کالا و خدمات برای خانواده مواجه شده ایم . ما با پرداخت هزینه های بسیار نمی توانستیم با اطیمنان نیاز های خانواده را تامین کنیم . سلامتی ما به خطر افتاد و تقریبا هیچ متخصصی برای مشاوره و راهنمایی ما وجود نداشت . پسران و دختران ما محتاج اوقات فراغت بودند ، همسران زحمتکش ما نیاز به آرامش داشتند ، ما می بایست تصمیم بگیریم که آیا ساعت هایی را که می توانست به افزایش درآمد ، استراحت بیشتر ، زندگی و عشق منجر شود ، صرف پیدا کردن یک معمار داخلی و یا یک بسته نان از داخل روزنامه کنیم ؟ همچنین ما – بیکاری و اندوه متخصصصان خانه نشین – را احساس کردیم . ما درک کردیم که افراد کار آفرین ، تولید کننده گان ثروت و کار مولد ، والاتر و محترم تر از آن هستند که بخواهند برای هر کالا و خدماتی جزیی ساعت ها وقت تلف کنند . ما برای سپاس گذاری از مردان و زنان کارآفرین و تولید کنند گان ثروت اجتماعی ، این فروشگاه را طراحی و راه اندازی کرده ایم . فروشگاهی که به طور اختصاصی پیوند دهنده ی متخصصان با طبقات فرا دست است . ما به شما که با شکوه هستید و به همکاران موقر و مودبمان افتخار می کنیم . ما باور داریم که بهترین و فاخر ترین خدمات را تقدیم خواهیم کرد .