theme

طراحی وب سایت فرش آرا

طراحی وب سایت فرش آرا

aracarpet

شرکت فرش آرا مشهد در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید و با استفاده از مجربترین و بهترین متخصصین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید ساخت کشور آلمان و بلژیک و نظارت کامل بر مراحل تولید فرش ماشینی، قدمی منحصر به فرد در زمینه نساجی و فرش ماشینی برداشت، قدمی که تا به امروز هر لحظه راسخ تر بوده تا نام فرش را که در جهان به نام ایران می درخشد، در صنعتی متعالی و پیشرفته، ادامه دهد.

فرش آرا با استفاده از جذاب ترین طرح های فرش ماشینی و با فناوری پیشرفته، پیوندی مستحکم در طرح و نقش فرش اصیل ایرانی و تکنولوژی جهانی برپا کرده است تا بتواند تولیدات خود را در عرصه های بین المللی هم به بازار عرضه کند.

استفاده از بهترین مواد اولیّه در تولیدات فرش، که باعث قوّت قلب خریداران است، در کنار حضوری گسترده در بازار، اعتباریست که همیشه ایام از افتخارات مدیران و کارکنان فرش آرا می باشد. سهم عمده بازار فرش که در عرصه های داخلی و خارجی به نام فرش ارا است، نشان از تلاش بی وقفه ای می دهد که طی سالیان متمادی به بار نشسته است.

دو نشان استاندارد تشویقی که در سال ۱۳۷۷ از طرف موسسه استاندارد ملی ایران به پاس کیفیت برتر به محصولات فرش آرا تقدیم شده، باعث افتخار ما بوده و نمایشی از کیفیت فرش های تولیدی کارخانجات فرش آرا است.

در این سال ها که اولویت صادرات به سمت محصولات غیر نفتی بوده، فرش آرا پیشرو صادرات به دیگر کشورها بوده تا افتخار همراهی با صادرکنندگان محصولات غیر نفتی را داشته باشد.

فضایی مناسب و پیشرفته ترین دستگاه های تولید فرش که هر ساله به سمت تکامل ماشین آلات و طراحی قدم بر می دارد، آمادگی این شرکت را در تولید انواع فرش در ابعاد و اندازه های متنوع و حتی سفارشی را فراهم کرده است.

گروه کارخانجات فرش آرا، با تنوع محصولات در طرح، اندازه و رنگ، تنوع و کیفیت را الگوی خود قرار داده است تا مشتریان را از خریدی مطمئن آسوده خاطر کند.

گستره توزیع مناسب و نمایندگی های متعدد در سطح کشور این ویژگی را برای محصولات فرش آرا مهیا کرده تا مشتریان گرامی از نزدیکترین نمایندگی فرش آرا خرید کنند.

ارائه خدمات صادقانه و پیشرو، مهمترین هدف فرش آرا است و امیدواریم در این راه همراهی شما را داشته باشیم.