theme

طراحی وب سایت شرکت آیبا

طراحی وب سایت شرکت آیبا

شرکت آیبا

شرکت محصولات غذایی و ارگانیک آیبا که بزرگترین تولید کننده قاووت در ایران و جهان، تجربه فنی و تخصصی در تولید محصولات غذایی را در سال ۱۳۷۰ خورشیدی شروع کرده است و تا امروز با عنایت خداوند متعال توانسته است محصولات متنوعی را به بازار محصولات غذایی عرضه کند.

 – اولین دارنده پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
– دارنده پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
– دارنده پروانه بهره برداری از وزارت جهاد کشاورزی
– مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت مستقر در محل تولید
– واحد تحقیق و توسعه R&D

خوراک زیستی (محصولات سالم) (به انگلیسی: Organic Food)‏، به فرآورده‌های کشاورزی یا غذایی گفته می‌شود که در تولید و فرآوری آن از کودهای شیمیایی، سموم، هورمون‌ها و دگرگونیها و دستکاری‌های ژنیتیکی استفاده نشود و همه مراحل تقویت زمین، کاشت و برداشت با استفاده از نهاده‌های طبیعی (همچون کود زیستی، کمپوست ها، حشرات سودمند، ریزاندامگان کارآ) باشد. خوراک زیستی فرآورده کشاورزی زیستی است.

تولید محصولان ارگانیک یکی از ضروریات امروز صنعت کشاورزی کشور به حساب می آید. کاری که سال ها پیش دنیا به سمت آن حرکت کرده و با علم به اینکه موجب کاهش بیماری ها می شود از آن استقبال کرده اند. در سال های اخیر در کشور ما نیز بحث محصولات ارگانیک مطرح بوده و وزرای وقت جهاد کشاورزی نیز در این باره قول هایی داده است اما متاسفانه به طور جدی دنبال نشده است و همین امر باعث شده افراد محدودی در زمینه محصولات ارگانیک فعالیت کنند.

تنظیم برنامه های مشخص، سبدهای حمایتی، تغییر قیمت در محصولات ارگانیک، تعیین مکان مشخص برای محصولات ارگانیگ در فروشگاه ها اطلاع رسانی، تبلیغ و فرهنگ سازی در بین مردم راهکارهایی برای افزایش تولید و مصرف محصولات ارگانیک است.