theme

طراحی وب سایت تخفیف گروهی e-bon

طراحی وب سایت تخفیف گروهی e-bon

درباره e_bon :

ای بُن | e-bon سامانه جامع ارائه سرویس و تخفیف های فردی ، گروهی و سازمانی   زیر مجموعه گروه شرکت های شکوه اقتصاد ایرانیان و تحت حمایت مادی و معنوی آن می باشد  که محوریت و تمرکز آن ارائه خدمات در شهر مقدس مشهد بوده و به لطف خدا ، عزمی راسخ و حمایت و استقبال شما عزیزان بزودی  دیگر شهرهای کشور پهناورمان را  نیز  تحت پوشش قرار خواهد داد .

ای بُن| e-bon مهمترین هدف و رسالت خود را گسترش و  ارائه پیشنهاد های جذاب و  با کیفیت به منظور رضایتمندی مشتریان  قرار داده  و مجدانه تا انتهای مسیر آن را حفظ خواهد نمود .

ای بُن|e-bon مفتخر است که با نظارت و بررسی تیمی از کارشناسان مجرب ، سرویس دهندگانی از صنوف مختلف اعم از غذایی ، تفریحی ، آموزشی ، پزشکی ، ورزشی ، خدماتی و … را  انتخاب و در سبد کالای خود گذاشته و به صورت روزانه اقدام به افزایش سرویس های جدید نموده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

ارکان e_bon :

ای بُن|e-bon  متشکل از دو رکن اساسی و بنیادی ( سرویس دهنده ها و سرویس گیرندگان ) می باشد  که هردو به میزان مهم و  برابر  در حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات نقش به سزایی دارند و به همین دلیل است  که تعامل با سرویس دهندگان و جلب رضایت مشتریان اولویت اول مدیران شرکت بوده و خواهد بود .

چشم انداز :

هدف غایی ای بُن|e-bon  رسیدن به روزیست که تمام نیازهای خانوار را در تمام مدت سال و در اکثر نقاط کشور  به بهترین و سریع ترین روش مرتفع نموده و نقش موثری در صرفه جویی اقتصاد خانواده و رونق کسب و کار این مرزوبوم داشته باشد .

 

لینک سایت :http://e-bon.ir/