theme

صفحه اصلی جدید

خدمات
برخی از نمونه سایت ها

مگاتک با فراهم آوردن محیط کاربری مناسب این امکان را برای شما به وجود آورده تا بتوانید در هر زمانی که می خواهید، بدون محدودیت و به هر تعدادی پیامک ارسال کنید!پنل اس ام اس قیمت خط

سامانه ارسال پیامک انبوه


خدمات هاستینگ و دامنهمراحل راه اندازی یک وب سایت ؟

1.جمع آوری اطلاعات: مهمترین و اولین مرحله جهت طراحی وب سایت جمع آوری اطلاعات جهت بارگذاری داخل وب سایت بر اساس فعالیت،هدف ها و چشم انداز شرکت و از طرفی بازار هدف و شناخت مشتری می باشد. 2.طرح گرافیکی: طراحی گرافیکی سایت بر اساس برند ،نوع فعالیت شرکت و دارای جذابیت برای کاربر نهایی از نظر ظاهر و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز می باشد.
3.برنامه نویسی: در طراحی سایت برنامه نویسی مرحله است که می بایست بر اساس طرح گرافیکی نهایی و موارد درخواستی صورت پذیرد.
4.آزمایش و تحویل: بعد از تکمیل فرآیندهای فوق تمام مراحل آزمایش شده و تحویل نهایی صورت می گیرد.
5.پشتیبانی و نگهداری: یکی از مهترین مراحل راه اندازی سایت پشتیبانی و نگهداری می باشد تا علاوه بر بروز بودن سایت

نکات ضروری جهت طراحی وب سایت چیست؟

ابتدا باید هدف خود را از ایجاد و طراحی سایت مشخص نمایید. آیا این سایت شامل دست نوشته های شخصی و یا مقالات یک دانشجو یا استاد دانشگاه است. آیا این وب سایت به نوعی معرفی کننده محصولات و خدمات شماست. آیا این وب سایت نقش اطلاع رسانی و سرگرمی ایفا خواهد کرد. برای ایجاد هر نوع سایتی، باید ابتدا پلن مشخصی از نوع اطلاعات و چگونگی ارائه آنها در قالب وب سایت داشت. بسته به نیازمندی و هدف ایجاد سایت، نوع وب سایت به دو دسته بندی کلی دینامیک ( پویا ) و استاتیک ( ایستا ) تقسیم می شود. اصولا سایتهای ایستا، سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند. عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایتها دیده نشده است. مسلما هزینه های طراحی و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایتها کمتر بوده و بطوز کلی برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت. در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و توسعه می یابند. هزینه های طراحی و نگهداری اینگونه سایتها غالبا زیاد بوده و بدون در نظر گرفتن توجیه مالی، ایجاد چنین سایتهایی منطقی به نظر نمی رسد. در این میان می توان به تقسیم بندی در حد وسط سایتهای پویا و سایتهای ایستا رسید. که می توان تحت عنوان سایتهای نیمه پویا به آنها اشاره داشت. در سایتهای نیمه پویا ، ضرورتی جهت تغییر محتوا و اطلاعات سایت دیده نمی شود، منتهی ارائه خدماتی همچون امکان ارتباط با بینندگان از طریق فرم های خاص و یا ارائه خدمات و کالاهای ثابت از طریق سایت را می توان با برنامه نویسی بخشی از سایت فراهم نمود.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتورهای جستجو دریافت می کند سئو جنبه های متفاوتی دارد از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند ، به عبارت دیگر سئو به این معناست : اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است.سئو تنها درباره ی موتورهای جستجو نیست بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد. حال این سئوال پیش می آید که آیا بهینه سازی برای هر وب سایتی لازم و ضروری است؟ جواب این سوال کاملا بسته به توقع شما از وبسایتتان دارد . بهینه سازی کمک می کند یک وب سایت در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد در نتیجه باعث بیشتر دیده شدن سایت می شود. در واقع یک نوع تبلیغات مدرن آنلاین به حساب می آید. زمانی جواب خیر است که شما علاقه ای به بیشتر دیده شدن نداشته باشید.

من به طرح وب سایتی که برایم آماده کرده اید ، علاقه ای ندارم ، چکار باید کرد؟

قبل از شروع به کد نویسی سایت شما ، با توجه به نوع و محتوای سایت ، بازار هدف و کاربران ، یک طرح گرافیکی بصورت فایل تصویری آماده شده و در یک جلسه برای شما نمایش داده میشود. نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح میشود سبب تغییرات احتمالی در ساختار گرافیک طرح اولیه خواهد بود. حتی گاهی نیاز به تعویض کامل طرح اولیه می باشد. تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید طرفین نرسد ، پروسه طراحی وب سایت شروع نخواهد شد. بعداز تایید طرح و اجرایی شدن پروژه ، تغییر در طرح جز در قسمتهایی که به ساختار لطمه نزند ، امکان پذیر نیست و در صورت لزوم هزینه آن برای اجرای مجدد لحاظ خواهد شد.

هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت چگونه تعیین می شود؟

این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.
درباره ما
شرکت مگاتک از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه های فنی و مهندسی،IT، شبکه های داخلی و نرم افزار شروع نمود که با فراگیر شدن کاربرد های روز افزون اینترنت و به دنبال آن خدمات اینترنتی در سال 1386 تصمیم به تغییر در نوع فعالیت های خود نمود و بر این اساس با ثبت شرکت وب گستران سناباد به شماره ثبت 29864 فعالیت های خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی ، طراحی و ایجاد بانک های اطلاعاتی ، نصب و راه اندازی اتوماسیون اداری به طور رسمی آغاز نمود.

تغییرات
همگام با تغییرات سریع تکنولوژی و لزوم همسان سازی فعالیت های شرکت با روند تغییرات در حوزه فن آوری اطلاعات, شرکت مگاتک به شماره ثبت 50476 با تکیه بر چشم انداز و ماموریت خود, با رویکردی جدید در سال 1392 و در قالب شناسه MEGATech حوزه فعالیت خود را گسترش داد.
برخی از مشتریان
 • appy-band
 • رسانه هوشمند همسا
 • آژانس مسافرتی مهاجری خراسان
 • نوین نگرش رباتیک پارسیس
 • دارالترجمه خورشید
 • راه خانه
 • طوس سیر رضوان
 • دندانپزشکی ابولحسنی
 • عرش بنیان
 • چشت مروارید
 • گروه مهندسین هومر
تماس با ما

40 35 69 051-38 | 63 95 90 051-38

mail mega tech

تلفن مستقیم فروش: 90 70 652 0915

تلفن مستقیم پشتیبانی: 09387231958

مشهد - بلوارصیاد شیرازی - نبش صیاد 13 - ساختمان 2/1 - طبقه دوم